PORTAL OSIEDLA LAS www.osiedlelas.waw.pl  
 
 
 
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Rada Osiedla
Forum Osiedla
Informacje o Osiedlu
Plan Zagospodarowania Przestrzennego
Budowa Wieżowców
Budowa ul.Sęczkowej
Parafia
Szkoła Podstawowa Nr 128
Bezpieczeństwo w Osiedlu
Pomoc społeczna
Rozkłady jazdy autobusów
Radni Dzielnicy z Osiedla
Plan Osiedla
Osiedle z lotu ptaka
Strony Partnerskie
Archiwum Aktualności
Autor Projektu: Społeczeństwo Obywatelskie
Start arrow Plan Zagospodarowania Przestrzennego arrow Wyroki WSA i NSA w sprawie wstrzymania decyzj o ustalenie lokalizacji ul. Sęczkowej
Advertisement

Wyroki WSA i NSA w sprawie wstrzymania decyzj o ustalenie lokalizacji ul. Sęczkowej Drukuj Email
08.12.2009.

W dniu 10 listopada 2009 r. Postanowieniem Naczelny Sąd Administracyjny oddalił zażalenie (całe Postanowienie z uzasadnieniem: Postanowienie Naczelnego Sądu Administracyjnego) na Postanowienie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 14 lipca 2009 r. o odmowie wstrzymania wykonania zaskarżonej decyzji w sprawie skarg na decyzję Wojewody Mazowieckiego z listopada 2008 r. w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji dla budowy ulicy Sęczkowej. Te same osobyz jeszcze 1 sąsiadem, które złożyły oddalone zażalenie są autorami skargi na decyzję Wojewody w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji dla budowy ulicy Sęczkowej na tym odcinku.

Sama skarga ma zostać dopiero rozpatrzona w 1 kwartale przyszłego roku. Do czasu rozpatrzenia skargi władze dzielnicy odmówiły jakichkolwiek czynności dotyczących tego odcinka, zmniejszając w budżecie kwote na budowę ulicy.

Przypomnijemy, że od dnia 10 listopada 2008 r. w dniu wydania decyzji Wojewody decyzja o lokalizacji ul. Sęczkowej na tym odcinku stała się ostateczne i na podstwie specustawy daje możliwość wystąpienia o pozwolenia na budowę i przejęcia terenu pod inwestycję. Urząd Dzielnicy niestety do tej pory nic nie zrobił by przystąpić do jakichkolwiek prac.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Migawki
  
 Witamy bardzo serdecznie na stronie mieszkańców Osiedla Las w Dzielnicy Wawer. Strona jest w trakcie tworzenia. Będą tu zamieszczane wszystkie ważne wiadomości dotyczące naszego osiedla. Portal nie jest związany z żadną partią polityczną jest readagowany społecznie. Osoby chętne do redagowania portalu i współpracy proszone są o kontakt telefoniczny 602-379-324 lub emailowy kuranowski@interia.pl.
 
 
 
Partner projektu Społeczeństwo Obywatelskie
Advertisement
© 2017 PORTAL OSIEDLA LAS www.osiedlelas.waw.pl
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.