PORTAL OSIEDLA LAS www.osiedlelas.waw.pl  
 
 
 
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Rada Osiedla
Forum Osiedla
Informacje o Osiedlu
Plan Zagospodarowania Przestrzennego
Budowa Wieżowców
Budowa ul.Sęczkowej
Parafia
Szkoła Podstawowa Nr 128
Bezpieczeństwo w Osiedlu
Pomoc społeczna
Rozkłady jazdy autobusów
Radni Dzielnicy z Osiedla
Plan Osiedla
Osiedle z lotu ptaka
Strony Partnerskie
Archiwum Aktualności
Autor Projektu: Społeczeństwo Obywatelskie
Start arrow Plan Zagospodarowania Przestrzennego arrow SPOTKANIE MIESZKAŃCÓW W SPRAWIE PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Advertisement

SPOTKANIE MIESZKAŃCÓW W SPRAWIE PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO Drukuj Email
21.04.2011.

W DNIU 15 KWIETNIA BR. NA SPOTKANIU Z RADNYM RADY WARSZAWY PAWŁEM LECHEM ZOSTAŁO USTALONE, ŻE  RADNY POMOŻE ZORGANIZOWAĆ SPOTKANIE DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLA Z PROJEKTANTEM PLANU ZAGOSPODAROWANI PRZESTRZENNEGO. Od niedawna jest mieszkańcem Dzielnicy Wawer.

Zarząd Osiedla od miesięcy zabiegał o takie spotkanie. Na zebraniu mieszkańców Pani Burmistrz poparła organizację takiego spotkanie. 

Spotkanie byłoby zorganizowane w drugiej połowie maja przy udziale Komisji Infrastruktury Rady Dzielnicy i pracowników urzędu.

Z uwagi na Nasze doświadczenie w kontaktach z Biurem Architektury i Planowania Przestrzennego i niechęć do organizacji takich spotkań czekamy na realizację tego zobowiązania Radnego Pawła Lecha.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
Migawki
  
 Witamy bardzo serdecznie na stronie mieszkańców Osiedla Las w Dzielnicy Wawer. Strona jest w trakcie tworzenia. Będą tu zamieszczane wszystkie ważne wiadomości dotyczące naszego osiedla. Portal nie jest związany z żadną partią polityczną jest readagowany społecznie. Osoby chętne do redagowania portalu i współpracy proszone są o kontakt telefoniczny 602-379-324 lub emailowy kuranowski@interia.pl.
 
 
 
Partner projektu Społeczeństwo Obywatelskie
Advertisement
© 2017 PORTAL OSIEDLA LAS www.osiedlelas.waw.pl
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.